Кошик
70 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
ЧУДОВІ НАПОЇ: СМАКИ ВАШИХ МРІЙ
+380730031691

Про нас

«Чудові напої»: смаки ваших мрій!

 

Наша компанія рада вітати вас на сайті! Якщо ви тут – у вас прекрасний смак – як і наші «Чудові напої»! Наразі ми раді запропонувати вам асортимент гарячого шоколаду, молока, професійних сумішей для HoReCa та дивовижних шоколадних напоїв, які здатні зігріти душу та надихнути.

 

Сьогодні «Чудові напої» - це дружня команда молодих та активних людей, які постійно навчаються та удосконалюють власні навички, аби полегшити життя вам! Наші постачальники – це надійні та перевірені компанії, якість продукції яких була не лише перевірена власне нами, але й визнана на світовому рівні. Наше устаткування – це сучасні автоматизовані виробничі лінії та жорсткий внутрішній контроль якості кожної упаковки, яку ми відправляємо вам!

 

З чого все почалося?

З одного-єдиного продукту: Молока топінгу для вендінгу, ще в 2015 році. Впродовж наступних (2016-2019) нам вдалося:

  • Розширити асортимент товарів до 30 одиниць
  • Збільшити об’єм  продажів у 100 разів
  • Укласти угоди щодо постачання зеленої кави безпосередньо із плантацій Бразилії
  • Запустити сучасну лінію грануляції молока, що також посприяло збільшенню об’ємів продукції, яку ми випускаємо.

Як результат – ми успішно закріпилися у сегменті продуктів для Вендингу та HoReCa, і сьогодні наша база постійних клієнтів лише збільшується. І на досягнутому ми зупинятися не збираємося: наша команда є активним учасником різноманітних тренінгів, а уже здобутий досвід допомагає знаходити надійних партнерів за кордоном.

 

Наше кредо – пропонувати смачні напої, але при цьому зберігати усі характеристики якості та безпеки продуктів. І це прекрасна новина для вас, оскільки тепер, аби придбати якісні суміші та напої, не доведеться їхати за кордон чи звертатися до посередників.

Оберіть «Чудові напої» у якості постійного партнера і просто користуйтеся привілеями, які доступні кожному з наших клієнтів:

  • Прекрасний вибір
  • Відмінна якість
  • Гарантії безпеки
  • Адекватна вартість.

Ви ще не з нами? Радимо поспішити, інакше за вас це зроблять інші!